1403/3/27
حریم خصوصی

پویا تجارت دنیای روز با اهمیت دادن به حریم شخصی، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات از شما کاربران گرامی وب‌سایت اطلاعاتی را درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی ایمن را در اختیار شما قرار دهد. طبعا برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز خواهد بود.

 

کلیه فعالیت‌های پویا تجارت دنیای روز قانونی و طبق قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌شود. در فرایند خرید، فاکتور رسمی و طبق درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این جهت وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی الزامی است. تنها آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند مورد تایید مشتری بوده و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

در نتیجه، آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابتی که مشتری در سایت وارد می‌کند، به معنی مورد تایید بودن و صحت آنها است. چنانچه موارد فوق به صورت صحیح یا کامل وارد نشده باشد، پویا تجارت دنیای روز می‌تواند در جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

 

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و پویا تجارت دنیای روز تنها برای فرستادن همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

پویا تجارت دنیای روز به منظور ذخیره بازیدهای شما برای دسترسی‌های سریع بعدی و نمایش کالاها طبق سلیقه شما، فایل‌هایی را به نام کوکی در مرورگر شما ایجاد می‌کند. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی‌ها را به کاربر می‌دهند. می‌توانید برای غیرفعال کردن این فایل‌ها راهنمای مرورگر را مطالعه کنید.

 

پویا تجارت دنیای روز ممکن است ایمیل و پیامکی در جهت اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ارسال کند. در صورت عدم تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها کاربران می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پویا تجارت دنیای روز را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض است.  ایمیل این مجموعه info@pouyatick.ir میباشد.

پویا تجارت دنیای روز ممکن است نقد و نظرهای ارسال شده توسط کاربران را در جهت رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پویا تجارت دنیای روز می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربر ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت پویا تجارت دنیای روز ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را طبق شرایط ذکر شده به پویا تجارت دنیای روز اعطا کرده و حق اعتراض را از خود سلب می‌کند.

 

لازم به تاکید است که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران بوده و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را با افراد دیگری در میان بگذارند. در صورتی که کاربر شماره تلفن همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی باید شماره تلفن همراه خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نماید.

 

مسئولیت تمامی خسارت‌های احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد ذکر شده توسط کاربر باشد، متوجه خود کاربر بوده و حق هرگونه ادعا علیه پویا تجارت دنیای روز را از خود سلب می‌کند. هویت شخصی کاربران برای پویا تجارت دنیای روز محرمانه است و اطلاعات شخصی آنان به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌شود، مگر در شرایطی که بر اساس حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف شود که اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این شرایط هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای هویت شخصی کاربران وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌کنند.

 

قابل ذکر است سرور و لایه‌های امنیتی وب‌سایت پویا تجارت دنیای روز به همراه روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر توان خود را به کار می‌گیرد که اطلاعات کاربران را حفظ و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبعا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و پویا تجارت دنیای روز حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی برای خود محفوظ می‌دارد.

 

پویا تجارت دنیای روز امیدوار است که تجربه خریدی امن و راحت را برای همه کاربران به ارمغان آورد.

 

در صورت وجود هر گونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

 

32237771 – 061